FTMO: rekeningtypes, groottes en prijzen

Gecontroleerd: 2026-10-24

Direct antwoord

FTMO is een prop firm (Forex/CFD / Futures). Op 2026-10-24 toonde de officiële pagina 4 rekeningtype(s) van $5,000 tot $200,000, met prijzen vanaf EUR 79.

Rekeningtype

2-Step (CFD) · Forex/CFD

GroottePrijsWinstdoelMax. verliesDagelijks verliesWinstverdeling
$10,000EUR 8910% / 5%10% static5%Up to 90%
$25,000EUR 25010% / 5%10% static5%Up to 90%
$50,000EUR 34510% / 5%10% static5%Up to 90%
$100,000EUR 54010% / 5%10% static5%Up to 90%
$200,000EUR 1,08010% / 5%10% static5%Up to 90%

1-Step (CFD) · Forex/CFD

GroottePrijsWinstdoelMax. verliesDagelijks verliesWinstverdeling
$10,000EUR 7910%10% static3%90%
$25,000EUR 19910%10% static3%90%
$50,000EUR 31910%10% static3%90%
$100,000EUR 49910%10% static3%90%
$200,000EUR 99910%10% static3%90%

Instant account (CFD) · Forex/CFD

GroottePrijsWinstdoelMax. verliesDagelijks verliesWinstverdeling
$5,000EUR 169niet vermeld10% static3%90%
$10,000EUR 339niet vermeld10% static3%90%
$25,000EUR 749niet vermeld10% static3%90%
$50,000EUR 1,499niet vermeld10% static3%90%
$100,000EUR 2,999niet vermeld10% static3%90%

Futures (monthly) · Futures

GroottePrijsWinstdoelMax. verliesDagelijks verliesWinstverdeling
$50,000$119/month$3,000$2,000$1,000 softniet vermeld
$100,000$169/month$6,000$3,500$2,000 softniet vermeld
$150,000$229/month$9,000$5,000$3,000 softniet vermeld

Per rekeninggrootte

$5,000

  • Instant account (CFD): Prijs EUR 169, Max. verlies 10% static, Dagelijks verlies 3%

$10,000

  • 2-Step (CFD): Prijs EUR 89, Winstdoel 10% / 5%, Max. verlies 10% static, Dagelijks verlies 5%
  • 1-Step (CFD): Prijs EUR 79, Winstdoel 10%, Max. verlies 10% static, Dagelijks verlies 3%
  • Instant account (CFD): Prijs EUR 339, Max. verlies 10% static, Dagelijks verlies 3%

$25,000

  • 2-Step (CFD): Prijs EUR 250, Winstdoel 10% / 5%, Max. verlies 10% static, Dagelijks verlies 5%
  • 1-Step (CFD): Prijs EUR 199, Winstdoel 10%, Max. verlies 10% static, Dagelijks verlies 3%
  • Instant account (CFD): Prijs EUR 749, Max. verlies 10% static, Dagelijks verlies 3%

$50,000

  • 2-Step (CFD): Prijs EUR 345, Winstdoel 10% / 5%, Max. verlies 10% static, Dagelijks verlies 5%
  • 1-Step (CFD): Prijs EUR 319, Winstdoel 10%, Max. verlies 10% static, Dagelijks verlies 3%
  • Instant account (CFD): Prijs EUR 1,499, Max. verlies 10% static, Dagelijks verlies 3%
  • Futures (monthly): Prijs $119 per maand, Winstdoel $3,000, Max. verlies $2,000, Dagelijks verlies $1,000 soft

$100,000

  • 2-Step (CFD): Prijs EUR 540, Winstdoel 10% / 5%, Max. verlies 10% static, Dagelijks verlies 5%
  • 1-Step (CFD): Prijs EUR 499, Winstdoel 10%, Max. verlies 10% static, Dagelijks verlies 3%
  • Instant account (CFD): Prijs EUR 2,999, Max. verlies 10% static, Dagelijks verlies 3%
  • Futures (monthly): Prijs $169 per maand, Winstdoel $6,000, Max. verlies $3,500, Dagelijks verlies $2,000 soft

$150,000

  • Futures (monthly): Prijs $229 per maand, Winstdoel $9,000, Max. verlies $5,000, Dagelijks verlies $3,000 soft

$200,000

  • 2-Step (CFD): Prijs EUR 1,080, Winstdoel 10% / 5%, Max. verlies 10% static, Dagelijks verlies 5%
  • 1-Step (CFD): Prijs EUR 999, Winstdoel 10%, Max. verlies 10% static, Dagelijks verlies 3%

Beoordelingen

openbare Trustpilot-score 4.8 uit 55,070 beoordelingen (gelezen op 2026-10-24). Trustpilot

Veelgestelde vragen

Wat kost een FTMO-challenge?

Op 2026-10-24 toonde de pagina van FTMO prijzen vanaf EUR 79. 2-Step (CFD): EUR 89 ($10,000) – EUR 1,080 ($200,000); 1-Step (CFD): EUR 79 ($10,000) – EUR 999 ($200,000); Instant account (CFD): EUR 169 ($5,000) – EUR 2,999 ($100,000). Prijzen zijn vaak aanbiedingen: bevestig bij het afrekenen.

Welke rekeninggroottes biedt FTMO?

FTMO vermeldt de groottes $5,000, $10,000, $25,000, $50,000, $100,000, $150,000, $200,000 (gecontroleerd op 2026-10-24). Niet elk rekeningtype bestaat in elke grootte.

Wat zijn het winstdoel en de verlieslimieten bij FTMO?

Voorbeeld: 2-Step (CFD)-rekening van $10,000: doel 10% / 5%, max. verlies 10% static, dagelijks verlies 5%. Andere types en groottes verschillen: zie de tabellen.

Is FTMO betrouwbaar?

ScaleEdge noemt bedrijven niet betrouwbaar of oplichting. Wij tonen controleerbare feiten: openbare Trustpilot-score 4.8 uit 55,070 beoordelingen (gelezen op 2026-10-24), en de regels van de officiële pagina. Lees de voorwaarden, zoek betalingsbewijzen en riskeer nooit meer dan je kunt missen.

Kunnen traders uit Marokko zich aanmelden bij FTMO?

Wij hebben niet gecontroleerd of FTMO inwoners van Marokko accepteert. Lees de lijst met uitgesloten landen en de voorwaarden en vraag de support schriftelijk voordat je betaalt.

Meer

Bronnen

FTMO

Wij kunnen een commissie ontvangen als je je aanmeldt via onze links, zonder extra kosten voor jou. Prijzen zijn die van de bedrijven en veranderen vaak: controleer ze bij het afrekenen. Educatieve inhoud, geen financieel advies.

Prop firms · Alle challenges · Aanbiedingen