MyFundedPerps: typy kont, rozmiary i ceny

Sprawdzono: 2026-10-24

Krótka odpowiedź

MyFundedPerps to firma prop (Krypto perpetual). W dniu 2026-10-24 jej oficjalna strona podawała 4 typ(y) konta od $5,000 do $100,000, z cenami od $30.

Typ konta

Select (1-Step) · Krypto perpetual

RozmiarCenaCel zyskuMaks. strataStrata dziennaPodział zysku
$10,000$30 ($40)9%3% static3%Up to 90%
$25,000$75 ($100)9%3% static3%Up to 90%
$50,000$142 ($190)9%3% static3%Up to 90%
$100,000$270 ($360)9%3% static3%Up to 90%

Elite (1-Step) · Krypto perpetual

RozmiarCenaCel zyskuMaks. strataStrata dziennaPodział zysku
$5,000$36 ($49)10%5% static3%Up to 90%
$10,000$71 ($95)10%5% static3%Up to 90%
$25,000$186 ($249)10%5% static3%Up to 90%
$50,000$371 ($495)10%5% static3%Up to 90%

Prime (1-Step) · Krypto perpetual

RozmiarCenaCel zyskuMaks. strataStrata dziennaPodział zysku
$10,000$45 ($60)12%5% static3%Up to 90%
$25,000$120 ($160)12%5% static3%Up to 90%
$50,000$225 ($300)12%5% static3%Up to 90%
$100,000$446 ($595)12%5% static3%Up to 90%

Signature (1-Step) · Krypto perpetual

RozmiarCenaCel zyskuMaks. strataStrata dziennaPodział zysku
$10,000$65 ($87)10%6% static3%Up to 90%
$25,000$156 ($209)10%6% static3%Up to 90%
$50,000$314 ($419)10%6% static3%Up to 90%
$100,000$629 ($839)10%6% static3%Up to 90%

Według rozmiaru konta

$5,000

  • Elite (1-Step): Cena $36, Cel zysku 10%, Maks. strata 5% static, Strata dzienna 3%

$10,000

  • Select (1-Step): Cena $30, Cel zysku 9%, Maks. strata 3% static, Strata dzienna 3%
  • Elite (1-Step): Cena $71, Cel zysku 10%, Maks. strata 5% static, Strata dzienna 3%
  • Prime (1-Step): Cena $45, Cel zysku 12%, Maks. strata 5% static, Strata dzienna 3%
  • Signature (1-Step): Cena $65, Cel zysku 10%, Maks. strata 6% static, Strata dzienna 3%

$25,000

  • Select (1-Step): Cena $75, Cel zysku 9%, Maks. strata 3% static, Strata dzienna 3%
  • Elite (1-Step): Cena $186, Cel zysku 10%, Maks. strata 5% static, Strata dzienna 3%
  • Prime (1-Step): Cena $120, Cel zysku 12%, Maks. strata 5% static, Strata dzienna 3%
  • Signature (1-Step): Cena $156, Cel zysku 10%, Maks. strata 6% static, Strata dzienna 3%

$50,000

  • Select (1-Step): Cena $142, Cel zysku 9%, Maks. strata 3% static, Strata dzienna 3%
  • Elite (1-Step): Cena $371, Cel zysku 10%, Maks. strata 5% static, Strata dzienna 3%
  • Prime (1-Step): Cena $225, Cel zysku 12%, Maks. strata 5% static, Strata dzienna 3%
  • Signature (1-Step): Cena $314, Cel zysku 10%, Maks. strata 6% static, Strata dzienna 3%

$100,000

  • Select (1-Step): Cena $270, Cel zysku 9%, Maks. strata 3% static, Strata dzienna 3%
  • Prime (1-Step): Cena $446, Cel zysku 12%, Maks. strata 5% static, Strata dzienna 3%
  • Signature (1-Step): Cena $629, Cel zysku 10%, Maks. strata 6% static, Strata dzienna 3%

Oceny

publiczna ocena Trustpilot 4.7 z 208 opinii (odczytana 2026-10-24). Trustpilot

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje wyzwanie MyFundedPerps?

W dniu 2026-10-24 strona MyFundedPerps pokazywała ceny od $30. Select (1-Step): $30 ($10,000) – $270 ($100,000); Elite (1-Step): $36 ($5,000) – $371 ($50,000); Prime (1-Step): $45 ($10,000) – $446 ($100,000). Ceny są często promocyjne: potwierdź je przy płatności.

Jakie rozmiary kont oferuje MyFundedPerps?

MyFundedPerps podaje rozmiary: $5,000, $10,000, $25,000, $50,000, $100,000 (sprawdzono 2026-10-24). Nie każdy typ konta jest dostępny w każdym rozmiarze.

Jaki jest cel zysku i limity strat w MyFundedPerps?

Przykład: konto Select (1-Step) o rozmiarze $10,000: cel 9%, maks. strata 3% static, strata dzienna 3%. Inne typy i rozmiary różnią się: zobacz tabele.

Czy MyFundedPerps jest wiarygodna?

ScaleEdge nie ocenia firm jako wiarygodnych ani oszustów. Pokazujemy fakty, które można sprawdzić: publiczna ocena Trustpilot 4.7 z 208 opinii (odczytana 2026-10-24), oraz zasady z oficjalnej strony. Przeczytaj regulamin, szukaj dowodów wypłat i nigdy nie ryzykuj więcej, niż możesz stracić.

Czy traderzy z Maroka mogą dołączyć do MyFundedPerps?

Nie sprawdziliśmy, czy MyFundedPerps przyjmuje mieszkańców Maroka. Przeczytaj listę wykluczonych krajów i regulamin oraz zapytaj pomoc techniczną na piśmie przed zapłatą.

Więcej

Źródła

MyFundedPerps

Możemy otrzymać prowizję, jeśli zarejestrujesz się przez nasze linki, bez dodatkowych kosztów dla Ciebie. Ceny należą do firm i często się zmieniają: sprawdź je przy płatności. Treść edukacyjna, nie porada finansowa.

Firmy prop · Wszystkie wyzwania · Oferty