TigerFunded: typy kont, rozmiary i ceny

Sprawdzono: 2026-10-24

Krótka odpowiedź

TigerFunded to firma prop (Forex/CFD). W dniu 2026-10-24 jej oficjalna strona podawała 1 typ(y) konta od $10,000 do $200,000, z cenami od $74.

Typ konta

Evaluation plans (default tab) · Forex/CFD

RozmiarCenaCel zyskuMaks. strataStrata dziennaPodział zysku
$10,000$74 ($147)brak danychiibrak danych
$25,000$115 ($229)brak danychiibrak danych
$50,000$205 ($409)brak danychiibrak danych
$100,000$352 ($704)brak danychiibrak danych
$200,000$614brak danychiibrak danych

Według rozmiaru konta

$10,000

  • Evaluation plans (default tab): Cena $74, Maks. strata i, Strata dzienna i

$25,000

  • Evaluation plans (default tab): Cena $115, Maks. strata i, Strata dzienna i

$50,000

  • Evaluation plans (default tab): Cena $205, Maks. strata i, Strata dzienna i

$100,000

  • Evaluation plans (default tab): Cena $352, Maks. strata i, Strata dzienna i

$200,000

  • Evaluation plans (default tab): Cena $614, Maks. strata i, Strata dzienna i

Oceny

nie znaleźliśmy publicznej oceny Trustpilot

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje wyzwanie TigerFunded?

W dniu 2026-10-24 strona TigerFunded pokazywała ceny od $74. Evaluation plans (default tab): $74 ($10,000) – $614 ($200,000). Ceny są często promocyjne: potwierdź je przy płatności.

Jakie rozmiary kont oferuje TigerFunded?

TigerFunded podaje rozmiary: $10,000, $25,000, $50,000, $100,000, $200,000 (sprawdzono 2026-10-24). Nie każdy typ konta jest dostępny w każdym rozmiarze.

Jaki jest cel zysku i limity strat w TigerFunded?

Przykład: konto Evaluation plans (default tab) o rozmiarze $10,000: cel brak danych, maks. strata i, strata dzienna i. Inne typy i rozmiary różnią się: zobacz tabele.

Czy TigerFunded jest wiarygodna?

ScaleEdge nie ocenia firm jako wiarygodnych ani oszustów. Pokazujemy fakty, które można sprawdzić: nie znaleźliśmy publicznej oceny Trustpilot, oraz zasady z oficjalnej strony. Przeczytaj regulamin, szukaj dowodów wypłat i nigdy nie ryzykuj więcej, niż możesz stracić.

Czy traderzy z Maroka mogą dołączyć do TigerFunded?

Nie sprawdziliśmy, czy TigerFunded przyjmuje mieszkańców Maroka. Przeczytaj listę wykluczonych krajów i regulamin oraz zapytaj pomoc techniczną na piśmie przed zapłatą.

Więcej

Źródła

TigerFunded

Możemy otrzymać prowizję, jeśli zarejestrujesz się przez nasze linki, bez dodatkowych kosztów dla Ciebie. Ceny należą do firm i często się zmieniają: sprawdź je przy płatności. Treść edukacyjna, nie porada finansowa.

Firmy prop · Wszystkie wyzwania · Oferty