Blue Guardian: rekeningtypes, groottes en prijzen

Gecontroleerd: 2026-10-24

Direct antwoord

Blue Guardian is een prop firm (Forex/CFD). Op 2026-10-24 toonde de officiële pagina 1 rekeningtype(s) van $25,000 tot $150,000, met prijzen vanaf $116.

Rekeningtype

Evaluation plans (default tab) · Forex/CFD

GroottePrijsWinstdoelMax. verliesDagelijks verliesWinstverdeling
$25,000$116 ($154)niet vermeldniet vermeldniet vermeldniet vermeld
$50,000$157 ($209)niet vermeldniet vermeldniet vermeldniet vermeld
$100,000$248 ($330)niet vermeldniet vermeldniet vermeldniet vermeld
$150,000$318 ($424)niet vermeldniet vermeldniet vermeldniet vermeld

Per rekeninggrootte

$25,000

  • Evaluation plans (default tab): Prijs $116

$50,000

  • Evaluation plans (default tab): Prijs $157

$100,000

  • Evaluation plans (default tab): Prijs $248

$150,000

  • Evaluation plans (default tab): Prijs $318

Beoordelingen

geen openbare Trustpilot-score gevonden

Veelgestelde vragen

Wat kost een Blue Guardian-challenge?

Op 2026-10-24 toonde de pagina van Blue Guardian prijzen vanaf $116. Evaluation plans (default tab): $116 ($25,000) – $318 ($150,000). Prijzen zijn vaak aanbiedingen: bevestig bij het afrekenen.

Welke rekeninggroottes biedt Blue Guardian?

Blue Guardian vermeldt de groottes $25,000, $50,000, $100,000, $150,000 (gecontroleerd op 2026-10-24). Niet elk rekeningtype bestaat in elke grootte.

Wat zijn het winstdoel en de verlieslimieten bij Blue Guardian?

Voorbeeld: Evaluation plans (default tab)-rekening van $25,000: doel niet vermeld, max. verlies niet vermeld, dagelijks verlies niet vermeld. Andere types en groottes verschillen: zie de tabellen.

Is Blue Guardian betrouwbaar?

ScaleEdge noemt bedrijven niet betrouwbaar of oplichting. Wij tonen controleerbare feiten: geen openbare Trustpilot-score gevonden, en de regels van de officiële pagina. Lees de voorwaarden, zoek betalingsbewijzen en riskeer nooit meer dan je kunt missen.

Kunnen traders uit Marokko zich aanmelden bij Blue Guardian?

Wij hebben niet gecontroleerd of Blue Guardian inwoners van Marokko accepteert. Lees de lijst met uitgesloten landen en de voorwaarden en vraag de support schriftelijk voordat je betaalt.

Meer

Bronnen

Blue Guardian

Wij kunnen een commissie ontvangen als je je aanmeldt via onze links, zonder extra kosten voor jou. Prijzen zijn die van de bedrijven en veranderen vaak: controleer ze bij het afrekenen. Educatieve inhoud, geen financieel advies.

Prop firms · Alle challenges · Aanbiedingen