Blue Guardian: typy kont, rozmiary i ceny

Sprawdzono: 2026-10-24

Krótka odpowiedź

Blue Guardian to firma prop (Forex/CFD). W dniu 2026-10-24 jej oficjalna strona podawała 1 typ(y) konta od $25,000 do $150,000, z cenami od $116.

Typ konta

Evaluation plans (default tab) · Forex/CFD

RozmiarCenaCel zyskuMaks. strataStrata dziennaPodział zysku
$25,000$116 ($154)brak danychbrak danychbrak danychbrak danych
$50,000$157 ($209)brak danychbrak danychbrak danychbrak danych
$100,000$248 ($330)brak danychbrak danychbrak danychbrak danych
$150,000$318 ($424)brak danychbrak danychbrak danychbrak danych

Według rozmiaru konta

$25,000

  • Evaluation plans (default tab): Cena $116

$50,000

  • Evaluation plans (default tab): Cena $157

$100,000

  • Evaluation plans (default tab): Cena $248

$150,000

  • Evaluation plans (default tab): Cena $318

Oceny

nie znaleźliśmy publicznej oceny Trustpilot

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje wyzwanie Blue Guardian?

W dniu 2026-10-24 strona Blue Guardian pokazywała ceny od $116. Evaluation plans (default tab): $116 ($25,000) – $318 ($150,000). Ceny są często promocyjne: potwierdź je przy płatności.

Jakie rozmiary kont oferuje Blue Guardian?

Blue Guardian podaje rozmiary: $25,000, $50,000, $100,000, $150,000 (sprawdzono 2026-10-24). Nie każdy typ konta jest dostępny w każdym rozmiarze.

Jaki jest cel zysku i limity strat w Blue Guardian?

Przykład: konto Evaluation plans (default tab) o rozmiarze $25,000: cel brak danych, maks. strata brak danych, strata dzienna brak danych. Inne typy i rozmiary różnią się: zobacz tabele.

Czy Blue Guardian jest wiarygodna?

ScaleEdge nie ocenia firm jako wiarygodnych ani oszustów. Pokazujemy fakty, które można sprawdzić: nie znaleźliśmy publicznej oceny Trustpilot, oraz zasady z oficjalnej strony. Przeczytaj regulamin, szukaj dowodów wypłat i nigdy nie ryzykuj więcej, niż możesz stracić.

Czy traderzy z Maroka mogą dołączyć do Blue Guardian?

Nie sprawdziliśmy, czy Blue Guardian przyjmuje mieszkańców Maroka. Przeczytaj listę wykluczonych krajów i regulamin oraz zapytaj pomoc techniczną na piśmie przed zapłatą.

Więcej

Źródła

Blue Guardian

Możemy otrzymać prowizję, jeśli zarejestrujesz się przez nasze linki, bez dodatkowych kosztów dla Ciebie. Ceny należą do firm i często się zmieniają: sprawdź je przy płatności. Treść edukacyjna, nie porada finansowa.

Firmy prop · Wszystkie wyzwania · Oferty