Blueberry Funded: rekeningtypes, groottes en prijzen

Gecontroleerd: 2026-10-29

Direct antwoord

Blueberry Funded is een prop firm (Forex/CFD). Op 2026-10-29 toonde de officiële pagina 1 rekeningtype(s) van $10,000 tot $200,000, met prijzen vanaf $147.

Rekeningtype

Challenge (list price, with Halloween code price) · Forex/CFD

GroottePrijsWinstdoelMax. verliesDagelijks verliesWinstverdeling
$10,000$147 ($74)niet vermeld5% trailing2.5%80%
$25,000$229 ($115)niet vermeld5% trailing2.5%80%
$50,000$409 ($205)niet vermeld5% trailing2.5%80%
$100,000$704 ($352)niet vermeld5% trailing2.5%80%
$200,000$1,227 ($614)niet vermeld5% trailing2.5%80%

Per rekeninggrootte

$10,000

  • Challenge (list price, with Halloween code price): Prijs $147, Max. verlies 5% trailing, Dagelijks verlies 2.5%

$25,000

  • Challenge (list price, with Halloween code price): Prijs $229, Max. verlies 5% trailing, Dagelijks verlies 2.5%

$50,000

  • Challenge (list price, with Halloween code price): Prijs $409, Max. verlies 5% trailing, Dagelijks verlies 2.5%

$100,000

  • Challenge (list price, with Halloween code price): Prijs $704, Max. verlies 5% trailing, Dagelijks verlies 2.5%

$200,000

  • Challenge (list price, with Halloween code price): Prijs $1,227, Max. verlies 5% trailing, Dagelijks verlies 2.5%

Beoordelingen

geen openbare Trustpilot-score gevonden

Veelgestelde vragen

Wat kost een Blueberry Funded-challenge?

Op 2026-10-29 toonde de pagina van Blueberry Funded prijzen vanaf $147. Challenge (list price, with Halloween code price): $147 ($10,000) – $1,227 ($200,000). Prijzen zijn vaak aanbiedingen: bevestig bij het afrekenen.

Welke rekeninggroottes biedt Blueberry Funded?

Blueberry Funded vermeldt de groottes $10,000, $25,000, $50,000, $100,000, $200,000 (gecontroleerd op 2026-10-29). Niet elk rekeningtype bestaat in elke grootte.

Wat zijn het winstdoel en de verlieslimieten bij Blueberry Funded?

Voorbeeld: Challenge (list price, with Halloween code price)-rekening van $10,000: doel niet vermeld, max. verlies 5% trailing, dagelijks verlies 2.5%. Andere types en groottes verschillen: zie de tabellen.

Is Blueberry Funded betrouwbaar?

ScaleEdge noemt bedrijven niet betrouwbaar of oplichting. Wij tonen controleerbare feiten: geen openbare Trustpilot-score gevonden, en de regels van de officiële pagina. Lees de voorwaarden, zoek betalingsbewijzen en riskeer nooit meer dan je kunt missen.

Kunnen traders uit Marokko zich aanmelden bij Blueberry Funded?

Wij hebben niet gecontroleerd of Blueberry Funded inwoners van Marokko accepteert. Lees de lijst met uitgesloten landen en de voorwaarden en vraag de support schriftelijk voordat je betaalt.

Meer

Bronnen

Blueberry Funded

Wij kunnen een commissie ontvangen als je je aanmeldt via onze links, zonder extra kosten voor jou. Prijzen zijn die van de bedrijven en veranderen vaak: controleer ze bij het afrekenen. Educatieve inhoud, geen financieel advies.

Prop firms · Alle challenges · Aanbiedingen