Blueberry Funded: typy kont, rozmiary i ceny

Sprawdzono: 2026-10-29

Krótka odpowiedź

Blueberry Funded to firma prop (Forex/CFD). W dniu 2026-10-29 jej oficjalna strona podawała 1 typ(y) konta od $10,000 do $200,000, z cenami od $147.

Typ konta

Challenge (list price, with Halloween code price) · Forex/CFD

RozmiarCenaCel zyskuMaks. strataStrata dziennaPodział zysku
$10,000$147 ($74)brak danych5% trailing2.5%80%
$25,000$229 ($115)brak danych5% trailing2.5%80%
$50,000$409 ($205)brak danych5% trailing2.5%80%
$100,000$704 ($352)brak danych5% trailing2.5%80%
$200,000$1,227 ($614)brak danych5% trailing2.5%80%

Według rozmiaru konta

$10,000

  • Challenge (list price, with Halloween code price): Cena $147, Maks. strata 5% trailing, Strata dzienna 2.5%

$25,000

  • Challenge (list price, with Halloween code price): Cena $229, Maks. strata 5% trailing, Strata dzienna 2.5%

$50,000

  • Challenge (list price, with Halloween code price): Cena $409, Maks. strata 5% trailing, Strata dzienna 2.5%

$100,000

  • Challenge (list price, with Halloween code price): Cena $704, Maks. strata 5% trailing, Strata dzienna 2.5%

$200,000

  • Challenge (list price, with Halloween code price): Cena $1,227, Maks. strata 5% trailing, Strata dzienna 2.5%

Oceny

nie znaleźliśmy publicznej oceny Trustpilot

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje wyzwanie Blueberry Funded?

W dniu 2026-10-29 strona Blueberry Funded pokazywała ceny od $147. Challenge (list price, with Halloween code price): $147 ($10,000) – $1,227 ($200,000). Ceny są często promocyjne: potwierdź je przy płatności.

Jakie rozmiary kont oferuje Blueberry Funded?

Blueberry Funded podaje rozmiary: $10,000, $25,000, $50,000, $100,000, $200,000 (sprawdzono 2026-10-29). Nie każdy typ konta jest dostępny w każdym rozmiarze.

Jaki jest cel zysku i limity strat w Blueberry Funded?

Przykład: konto Challenge (list price, with Halloween code price) o rozmiarze $10,000: cel brak danych, maks. strata 5% trailing, strata dzienna 2.5%. Inne typy i rozmiary różnią się: zobacz tabele.

Czy Blueberry Funded jest wiarygodna?

ScaleEdge nie ocenia firm jako wiarygodnych ani oszustów. Pokazujemy fakty, które można sprawdzić: nie znaleźliśmy publicznej oceny Trustpilot, oraz zasady z oficjalnej strony. Przeczytaj regulamin, szukaj dowodów wypłat i nigdy nie ryzykuj więcej, niż możesz stracić.

Czy traderzy z Maroka mogą dołączyć do Blueberry Funded?

Nie sprawdziliśmy, czy Blueberry Funded przyjmuje mieszkańców Maroka. Przeczytaj listę wykluczonych krajów i regulamin oraz zapytaj pomoc techniczną na piśmie przed zapłatą.

Więcej

Źródła

Blueberry Funded

Możemy otrzymać prowizję, jeśli zarejestrujesz się przez nasze linki, bez dodatkowych kosztów dla Ciebie. Ceny należą do firm i często się zmieniają: sprawdź je przy płatności. Treść edukacyjna, nie porada finansowa.

Firmy prop · Wszystkie wyzwania · Oferty