Goat Funded Trader: rekeningtypes, groottes en prijzen

Gecontroleerd: 2026-10-28

Direct antwoord

Goat Funded Trader is een prop firm (Forex/CFD). Op 2026-10-28 toonde de officiële pagina 3 rekeningtype(s) van $5,000 tot $200,000, met prijzen vanaf $17.

Rekeningtype

2 step: GOAT model · Forex/CFD

GroottePrijsWinstdoelMax. verliesDagelijks verliesWinstverdeling
$5,000$17 ($36)8% / 6%10%4%80%
$10,000$33 ($65)8% / 6%10%4%80%
$25,000$79 ($158)8% / 6%10%4%80%
$50,000$154 ($308)8% / 6%10%4%80%
$100,000$239 ($478)8% / 6%10%4%80%
$150,000$379 ($758)8% / 6%10%4%80%

2 step: Standard model · Forex/CFD

GroottePrijsWinstdoelMax. verliesDagelijks verliesWinstverdeling
$5,000$17 ($52)10% / 5%10%5%80%
$10,000$45 ($90)10% / 5%10%5%80%
$25,000$117 ($234)10% / 5%10%5%80%
$50,000$179 ($358)10% / 5%10%5%80%
$100,000$314 ($628)10% / 5%10%5%80%
$200,000$599 ($1,198)10% / 5%10%5%80%

1 step · Forex/CFD

GroottePrijsWinstdoelMax. verliesDagelijks verliesWinstverdeling
$5,000$37 ($74)10%6%3%80%
$10,000$57 ($114)10%6%3%80%
$25,000$107 ($214)10%6%3%80%
$50,000$157 ($314)10%6%3%80%
$100,000$265 ($530)10%6%3%80%
$200,000$457 ($914)10%6%3%80%

Per rekeninggrootte

$5,000

  • 2 step: GOAT model: Prijs $17, Winstdoel 8% / 6%, Max. verlies 10%, Dagelijks verlies 4%
  • 2 step: Standard model: Prijs $17, Winstdoel 10% / 5%, Max. verlies 10%, Dagelijks verlies 5%
  • 1 step: Prijs $37, Winstdoel 10%, Max. verlies 6%, Dagelijks verlies 3%

$10,000

  • 2 step: GOAT model: Prijs $33, Winstdoel 8% / 6%, Max. verlies 10%, Dagelijks verlies 4%
  • 2 step: Standard model: Prijs $45, Winstdoel 10% / 5%, Max. verlies 10%, Dagelijks verlies 5%
  • 1 step: Prijs $57, Winstdoel 10%, Max. verlies 6%, Dagelijks verlies 3%

$25,000

  • 2 step: GOAT model: Prijs $79, Winstdoel 8% / 6%, Max. verlies 10%, Dagelijks verlies 4%
  • 2 step: Standard model: Prijs $117, Winstdoel 10% / 5%, Max. verlies 10%, Dagelijks verlies 5%
  • 1 step: Prijs $107, Winstdoel 10%, Max. verlies 6%, Dagelijks verlies 3%

$50,000

  • 2 step: GOAT model: Prijs $154, Winstdoel 8% / 6%, Max. verlies 10%, Dagelijks verlies 4%
  • 2 step: Standard model: Prijs $179, Winstdoel 10% / 5%, Max. verlies 10%, Dagelijks verlies 5%
  • 1 step: Prijs $157, Winstdoel 10%, Max. verlies 6%, Dagelijks verlies 3%

$100,000

  • 2 step: GOAT model: Prijs $239, Winstdoel 8% / 6%, Max. verlies 10%, Dagelijks verlies 4%
  • 2 step: Standard model: Prijs $314, Winstdoel 10% / 5%, Max. verlies 10%, Dagelijks verlies 5%
  • 1 step: Prijs $265, Winstdoel 10%, Max. verlies 6%, Dagelijks verlies 3%

$150,000

  • 2 step: GOAT model: Prijs $379, Winstdoel 8% / 6%, Max. verlies 10%, Dagelijks verlies 4%

$200,000

  • 2 step: Standard model: Prijs $599, Winstdoel 10% / 5%, Max. verlies 10%, Dagelijks verlies 5%
  • 1 step: Prijs $457, Winstdoel 10%, Max. verlies 6%, Dagelijks verlies 3%

Beoordelingen

geen openbare Trustpilot-score gevonden

Veelgestelde vragen

Wat kost een Goat Funded Trader-challenge?

Op 2026-10-28 toonde de pagina van Goat Funded Trader prijzen vanaf $17. 2 step: GOAT model: $17 ($5,000) – $379 ($150,000); 2 step: Standard model: $17 ($5,000) – $599 ($200,000); 1 step: $37 ($5,000) – $457 ($200,000). Prijzen zijn vaak aanbiedingen: bevestig bij het afrekenen.

Welke rekeninggroottes biedt Goat Funded Trader?

Goat Funded Trader vermeldt de groottes $5,000, $10,000, $25,000, $50,000, $100,000, $150,000, $200,000 (gecontroleerd op 2026-10-28). Niet elk rekeningtype bestaat in elke grootte.

Wat zijn het winstdoel en de verlieslimieten bij Goat Funded Trader?

Voorbeeld: 2 step: GOAT model-rekening van $5,000: doel 8% / 6%, max. verlies 10%, dagelijks verlies 4%. Andere types en groottes verschillen: zie de tabellen.

Is Goat Funded Trader betrouwbaar?

ScaleEdge noemt bedrijven niet betrouwbaar of oplichting. Wij tonen controleerbare feiten: geen openbare Trustpilot-score gevonden, en de regels van de officiële pagina. Lees de voorwaarden, zoek betalingsbewijzen en riskeer nooit meer dan je kunt missen.

Kunnen traders uit Marokko zich aanmelden bij Goat Funded Trader?

Wij hebben niet gecontroleerd of Goat Funded Trader inwoners van Marokko accepteert. Lees de lijst met uitgesloten landen en de voorwaarden en vraag de support schriftelijk voordat je betaalt.

Meer

Bronnen

Goat Funded Trader

Wij kunnen een commissie ontvangen als je je aanmeldt via onze links, zonder extra kosten voor jou. Prijzen zijn die van de bedrijven en veranderen vaak: controleer ze bij het afrekenen. Educatieve inhoud, geen financieel advies.

Prop firms · Alle challenges · Aanbiedingen