Goat Funded Trader: typy kont, rozmiary i ceny

Sprawdzono: 2026-10-28

Krótka odpowiedź

Goat Funded Trader to firma prop (Forex/CFD). W dniu 2026-10-28 jej oficjalna strona podawała 3 typ(y) konta od $5,000 do $200,000, z cenami od $17.

Typ konta

2 step: GOAT model · Forex/CFD

RozmiarCenaCel zyskuMaks. strataStrata dziennaPodział zysku
$5,000$17 ($36)8% / 6%10%4%80%
$10,000$33 ($65)8% / 6%10%4%80%
$25,000$79 ($158)8% / 6%10%4%80%
$50,000$154 ($308)8% / 6%10%4%80%
$100,000$239 ($478)8% / 6%10%4%80%
$150,000$379 ($758)8% / 6%10%4%80%

2 step: Standard model · Forex/CFD

RozmiarCenaCel zyskuMaks. strataStrata dziennaPodział zysku
$5,000$17 ($52)10% / 5%10%5%80%
$10,000$45 ($90)10% / 5%10%5%80%
$25,000$117 ($234)10% / 5%10%5%80%
$50,000$179 ($358)10% / 5%10%5%80%
$100,000$314 ($628)10% / 5%10%5%80%
$200,000$599 ($1,198)10% / 5%10%5%80%

1 step · Forex/CFD

RozmiarCenaCel zyskuMaks. strataStrata dziennaPodział zysku
$5,000$37 ($74)10%6%3%80%
$10,000$57 ($114)10%6%3%80%
$25,000$107 ($214)10%6%3%80%
$50,000$157 ($314)10%6%3%80%
$100,000$265 ($530)10%6%3%80%
$200,000$457 ($914)10%6%3%80%

Według rozmiaru konta

$5,000

  • 2 step: GOAT model: Cena $17, Cel zysku 8% / 6%, Maks. strata 10%, Strata dzienna 4%
  • 2 step: Standard model: Cena $17, Cel zysku 10% / 5%, Maks. strata 10%, Strata dzienna 5%
  • 1 step: Cena $37, Cel zysku 10%, Maks. strata 6%, Strata dzienna 3%

$10,000

  • 2 step: GOAT model: Cena $33, Cel zysku 8% / 6%, Maks. strata 10%, Strata dzienna 4%
  • 2 step: Standard model: Cena $45, Cel zysku 10% / 5%, Maks. strata 10%, Strata dzienna 5%
  • 1 step: Cena $57, Cel zysku 10%, Maks. strata 6%, Strata dzienna 3%

$25,000

  • 2 step: GOAT model: Cena $79, Cel zysku 8% / 6%, Maks. strata 10%, Strata dzienna 4%
  • 2 step: Standard model: Cena $117, Cel zysku 10% / 5%, Maks. strata 10%, Strata dzienna 5%
  • 1 step: Cena $107, Cel zysku 10%, Maks. strata 6%, Strata dzienna 3%

$50,000

  • 2 step: GOAT model: Cena $154, Cel zysku 8% / 6%, Maks. strata 10%, Strata dzienna 4%
  • 2 step: Standard model: Cena $179, Cel zysku 10% / 5%, Maks. strata 10%, Strata dzienna 5%
  • 1 step: Cena $157, Cel zysku 10%, Maks. strata 6%, Strata dzienna 3%

$100,000

  • 2 step: GOAT model: Cena $239, Cel zysku 8% / 6%, Maks. strata 10%, Strata dzienna 4%
  • 2 step: Standard model: Cena $314, Cel zysku 10% / 5%, Maks. strata 10%, Strata dzienna 5%
  • 1 step: Cena $265, Cel zysku 10%, Maks. strata 6%, Strata dzienna 3%

$150,000

  • 2 step: GOAT model: Cena $379, Cel zysku 8% / 6%, Maks. strata 10%, Strata dzienna 4%

$200,000

  • 2 step: Standard model: Cena $599, Cel zysku 10% / 5%, Maks. strata 10%, Strata dzienna 5%
  • 1 step: Cena $457, Cel zysku 10%, Maks. strata 6%, Strata dzienna 3%

Oceny

nie znaleźliśmy publicznej oceny Trustpilot

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje wyzwanie Goat Funded Trader?

W dniu 2026-10-28 strona Goat Funded Trader pokazywała ceny od $17. 2 step: GOAT model: $17 ($5,000) – $379 ($150,000); 2 step: Standard model: $17 ($5,000) – $599 ($200,000); 1 step: $37 ($5,000) – $457 ($200,000). Ceny są często promocyjne: potwierdź je przy płatności.

Jakie rozmiary kont oferuje Goat Funded Trader?

Goat Funded Trader podaje rozmiary: $5,000, $10,000, $25,000, $50,000, $100,000, $150,000, $200,000 (sprawdzono 2026-10-28). Nie każdy typ konta jest dostępny w każdym rozmiarze.

Jaki jest cel zysku i limity strat w Goat Funded Trader?

Przykład: konto 2 step: GOAT model o rozmiarze $5,000: cel 8% / 6%, maks. strata 10%, strata dzienna 4%. Inne typy i rozmiary różnią się: zobacz tabele.

Czy Goat Funded Trader jest wiarygodna?

ScaleEdge nie ocenia firm jako wiarygodnych ani oszustów. Pokazujemy fakty, które można sprawdzić: nie znaleźliśmy publicznej oceny Trustpilot, oraz zasady z oficjalnej strony. Przeczytaj regulamin, szukaj dowodów wypłat i nigdy nie ryzykuj więcej, niż możesz stracić.

Czy traderzy z Maroka mogą dołączyć do Goat Funded Trader?

Nie sprawdziliśmy, czy Goat Funded Trader przyjmuje mieszkańców Maroka. Przeczytaj listę wykluczonych krajów i regulamin oraz zapytaj pomoc techniczną na piśmie przed zapłatą.

Więcej

Źródła

Goat Funded Trader

Możemy otrzymać prowizję, jeśli zarejestrujesz się przez nasze linki, bez dodatkowych kosztów dla Ciebie. Ceny należą do firm i często się zmieniają: sprawdź je przy płatności. Treść edukacyjna, nie porada finansowa.

Firmy prop · Wszystkie wyzwania · Oferty