TradeDay: rekeningtypes, groottes en prijzen

Gecontroleerd: 2026-10-24

Direct antwoord

TradeDay is een prop firm (Futures). Op 2026-10-24 toonde de officiële pagina 1 rekeningtype(s) van $25,000 tot $150,000, met prijzen vanaf $45.

Rekeningtype

Intraday evaluation (sale price, with the list price) · Futures

GroottePrijsWinstdoelMax. verliesDagelijks verliesWinstverdeling
$25,000$45 ($100)$1,500$1,000 trailing intradayniet vermeldniet vermeld
$50,000$59 ($131)$3,000$2,000 trailing intradayniet vermeldniet vermeld
$100,000$108 ($240)$6,000$3,000 trailing intradayniet vermeldniet vermeld
$150,000$162 ($360)$9,000$4,500 trailing intradayniet vermeldniet vermeld

Per rekeninggrootte

$25,000

  • Intraday evaluation (sale price, with the list price): Prijs $45, Winstdoel $1,500, Max. verlies $1,000 trailing intraday

$50,000

  • Intraday evaluation (sale price, with the list price): Prijs $59, Winstdoel $3,000, Max. verlies $2,000 trailing intraday

$100,000

  • Intraday evaluation (sale price, with the list price): Prijs $108, Winstdoel $6,000, Max. verlies $3,000 trailing intraday

$150,000

  • Intraday evaluation (sale price, with the list price): Prijs $162, Winstdoel $9,000, Max. verlies $4,500 trailing intraday

Beoordelingen

openbare Trustpilot-score 4.6 uit 1,452 beoordelingen (gelezen op 2026-10-24). Trustpilot

Veelgestelde vragen

Wat kost een TradeDay-challenge?

Op 2026-10-24 toonde de pagina van TradeDay prijzen vanaf $45. Intraday evaluation (sale price, with the list price): $45 ($25,000) – $162 ($150,000). Prijzen zijn vaak aanbiedingen: bevestig bij het afrekenen.

Welke rekeninggroottes biedt TradeDay?

TradeDay vermeldt de groottes $25,000, $50,000, $100,000, $150,000 (gecontroleerd op 2026-10-24). Niet elk rekeningtype bestaat in elke grootte.

Wat zijn het winstdoel en de verlieslimieten bij TradeDay?

Voorbeeld: Intraday evaluation (sale price, with the list price)-rekening van $25,000: doel $1,500, max. verlies $1,000 trailing intraday, dagelijks verlies niet vermeld. Andere types en groottes verschillen: zie de tabellen.

Is TradeDay betrouwbaar?

ScaleEdge noemt bedrijven niet betrouwbaar of oplichting. Wij tonen controleerbare feiten: openbare Trustpilot-score 4.6 uit 1,452 beoordelingen (gelezen op 2026-10-24), en de regels van de officiële pagina. Lees de voorwaarden, zoek betalingsbewijzen en riskeer nooit meer dan je kunt missen.

Kunnen traders uit Marokko zich aanmelden bij TradeDay?

Wij hebben niet gecontroleerd of TradeDay inwoners van Marokko accepteert. Lees de lijst met uitgesloten landen en de voorwaarden en vraag de support schriftelijk voordat je betaalt.

Meer

Bronnen

TradeDay

Wij kunnen een commissie ontvangen als je je aanmeldt via onze links, zonder extra kosten voor jou. Prijzen zijn die van de bedrijven en veranderen vaak: controleer ze bij het afrekenen. Educatieve inhoud, geen financieel advies.

Prop firms · Alle challenges · Aanbiedingen