TradeDay: typy kont, rozmiary i ceny

Sprawdzono: 2026-10-24

Krótka odpowiedź

TradeDay to firma prop (Kontrakty futures). W dniu 2026-10-24 jej oficjalna strona podawała 1 typ(y) konta od $25,000 do $150,000, z cenami od $45.

Typ konta

Intraday evaluation (sale price, with the list price) · Kontrakty futures

RozmiarCenaCel zyskuMaks. strataStrata dziennaPodział zysku
$25,000$45 ($100)$1,500$1,000 trailing intradaybrak danychbrak danych
$50,000$59 ($131)$3,000$2,000 trailing intradaybrak danychbrak danych
$100,000$108 ($240)$6,000$3,000 trailing intradaybrak danychbrak danych
$150,000$162 ($360)$9,000$4,500 trailing intradaybrak danychbrak danych

Według rozmiaru konta

$25,000

  • Intraday evaluation (sale price, with the list price): Cena $45, Cel zysku $1,500, Maks. strata $1,000 trailing intraday

$50,000

  • Intraday evaluation (sale price, with the list price): Cena $59, Cel zysku $3,000, Maks. strata $2,000 trailing intraday

$100,000

  • Intraday evaluation (sale price, with the list price): Cena $108, Cel zysku $6,000, Maks. strata $3,000 trailing intraday

$150,000

  • Intraday evaluation (sale price, with the list price): Cena $162, Cel zysku $9,000, Maks. strata $4,500 trailing intraday

Oceny

publiczna ocena Trustpilot 4.6 z 1,452 opinii (odczytana 2026-10-24). Trustpilot

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje wyzwanie TradeDay?

W dniu 2026-10-24 strona TradeDay pokazywała ceny od $45. Intraday evaluation (sale price, with the list price): $45 ($25,000) – $162 ($150,000). Ceny są często promocyjne: potwierdź je przy płatności.

Jakie rozmiary kont oferuje TradeDay?

TradeDay podaje rozmiary: $25,000, $50,000, $100,000, $150,000 (sprawdzono 2026-10-24). Nie każdy typ konta jest dostępny w każdym rozmiarze.

Jaki jest cel zysku i limity strat w TradeDay?

Przykład: konto Intraday evaluation (sale price, with the list price) o rozmiarze $25,000: cel $1,500, maks. strata $1,000 trailing intraday, strata dzienna brak danych. Inne typy i rozmiary różnią się: zobacz tabele.

Czy TradeDay jest wiarygodna?

ScaleEdge nie ocenia firm jako wiarygodnych ani oszustów. Pokazujemy fakty, które można sprawdzić: publiczna ocena Trustpilot 4.6 z 1,452 opinii (odczytana 2026-10-24), oraz zasady z oficjalnej strony. Przeczytaj regulamin, szukaj dowodów wypłat i nigdy nie ryzykuj więcej, niż możesz stracić.

Czy traderzy z Maroka mogą dołączyć do TradeDay?

Nie sprawdziliśmy, czy TradeDay przyjmuje mieszkańców Maroka. Przeczytaj listę wykluczonych krajów i regulamin oraz zapytaj pomoc techniczną na piśmie przed zapłatą.

Więcej

Źródła

TradeDay

Możemy otrzymać prowizję, jeśli zarejestrujesz się przez nasze linki, bez dodatkowych kosztów dla Ciebie. Ceny należą do firm i często się zmieniają: sprawdź je przy płatności. Treść edukacyjna, nie porada finansowa.

Firmy prop · Wszystkie wyzwania · Oferty