Funding Traders: rekeningtypes, groottes en prijzen

Gecontroleerd: 2026-10-24

Direct antwoord

Funding Traders is een prop firm (Forex/CFD). Op 2026-10-24 toonde de officiële pagina 2 rekeningtype(s) van $5,000 tot $200,000, met prijzen vanaf $25.

Rekeningtype

2-Step Pro10 · Forex/CFD

GroottePrijsWinstdoelMax. verliesDagelijks verliesWinstverdeling
$5,000$45 ($90)10% / 5%10%5%80%-100%
$10,000$75 ($150)10% / 5%10%5%80%-100%
$25,000$145 ($290)10% / 5%10%5%80%-100%
$50,000$215 ($430)10% / 5%10%5%80%-100%
$100,000$375 ($750)10% / 5%10%5%80%-100%
$200,000$625 ($1250)10% / 5%10%5%80%-100%

2-Step Pro6 · Forex/CFD

GroottePrijsWinstdoelMax. verliesDagelijks verliesWinstverdeling
$5,000$25 ($49)6% / 6%6%3%niet vermeld
$10,000$40 ($79)6% / 6%6%3%niet vermeld
$25,000$80 ($159)6% / 6%6%3%niet vermeld
$50,000$130 ($259)6% / 6%6%3%niet vermeld
$100,000$230 ($459)6% / 6%6%3%niet vermeld
$200,000$400 ($799)6% / 6%6%3%niet vermeld

Per rekeninggrootte

$5,000

  • 2-Step Pro10: Prijs $45, Winstdoel 10% / 5%, Max. verlies 10%, Dagelijks verlies 5%
  • 2-Step Pro6: Prijs $25, Winstdoel 6% / 6%, Max. verlies 6%, Dagelijks verlies 3%

$10,000

  • 2-Step Pro10: Prijs $75, Winstdoel 10% / 5%, Max. verlies 10%, Dagelijks verlies 5%
  • 2-Step Pro6: Prijs $40, Winstdoel 6% / 6%, Max. verlies 6%, Dagelijks verlies 3%

$25,000

  • 2-Step Pro10: Prijs $145, Winstdoel 10% / 5%, Max. verlies 10%, Dagelijks verlies 5%
  • 2-Step Pro6: Prijs $80, Winstdoel 6% / 6%, Max. verlies 6%, Dagelijks verlies 3%

$50,000

  • 2-Step Pro10: Prijs $215, Winstdoel 10% / 5%, Max. verlies 10%, Dagelijks verlies 5%
  • 2-Step Pro6: Prijs $130, Winstdoel 6% / 6%, Max. verlies 6%, Dagelijks verlies 3%

$100,000

  • 2-Step Pro10: Prijs $375, Winstdoel 10% / 5%, Max. verlies 10%, Dagelijks verlies 5%
  • 2-Step Pro6: Prijs $230, Winstdoel 6% / 6%, Max. verlies 6%, Dagelijks verlies 3%

$200,000

  • 2-Step Pro10: Prijs $625, Winstdoel 10% / 5%, Max. verlies 10%, Dagelijks verlies 5%
  • 2-Step Pro6: Prijs $400, Winstdoel 6% / 6%, Max. verlies 6%, Dagelijks verlies 3%

Beoordelingen

geen openbare Trustpilot-score gevonden

Veelgestelde vragen

Wat kost een Funding Traders-challenge?

Op 2026-10-24 toonde de pagina van Funding Traders prijzen vanaf $25. 2-Step Pro10: $45 ($5,000) – $625 ($200,000); 2-Step Pro6: $25 ($5,000) – $400 ($200,000). Prijzen zijn vaak aanbiedingen: bevestig bij het afrekenen.

Welke rekeninggroottes biedt Funding Traders?

Funding Traders vermeldt de groottes $5,000, $10,000, $25,000, $50,000, $100,000, $200,000 (gecontroleerd op 2026-10-24). Niet elk rekeningtype bestaat in elke grootte.

Wat zijn het winstdoel en de verlieslimieten bij Funding Traders?

Voorbeeld: 2-Step Pro10-rekening van $5,000: doel 10% / 5%, max. verlies 10%, dagelijks verlies 5%. Andere types en groottes verschillen: zie de tabellen.

Is Funding Traders betrouwbaar?

ScaleEdge noemt bedrijven niet betrouwbaar of oplichting. Wij tonen controleerbare feiten: geen openbare Trustpilot-score gevonden, en de regels van de officiële pagina. Lees de voorwaarden, zoek betalingsbewijzen en riskeer nooit meer dan je kunt missen.

Kunnen traders uit Marokko zich aanmelden bij Funding Traders?

Wij hebben niet gecontroleerd of Funding Traders inwoners van Marokko accepteert. Lees de lijst met uitgesloten landen en de voorwaarden en vraag de support schriftelijk voordat je betaalt.

Meer

Bronnen

Funding Traders

Wij kunnen een commissie ontvangen als je je aanmeldt via onze links, zonder extra kosten voor jou. Prijzen zijn die van de bedrijven en veranderen vaak: controleer ze bij het afrekenen. Educatieve inhoud, geen financieel advies.

Prop firms · Alle challenges · Aanbiedingen