Funding Traders: typy kont, rozmiary i ceny

Sprawdzono: 2026-10-24

Krótka odpowiedź

Funding Traders to firma prop (Forex/CFD). W dniu 2026-10-24 jej oficjalna strona podawała 2 typ(y) konta od $5,000 do $200,000, z cenami od $25.

Typ konta

2-Step Pro10 · Forex/CFD

RozmiarCenaCel zyskuMaks. strataStrata dziennaPodział zysku
$5,000$45 ($90)10% / 5%10%5%80%-100%
$10,000$75 ($150)10% / 5%10%5%80%-100%
$25,000$145 ($290)10% / 5%10%5%80%-100%
$50,000$215 ($430)10% / 5%10%5%80%-100%
$100,000$375 ($750)10% / 5%10%5%80%-100%
$200,000$625 ($1250)10% / 5%10%5%80%-100%

2-Step Pro6 · Forex/CFD

RozmiarCenaCel zyskuMaks. strataStrata dziennaPodział zysku
$5,000$25 ($49)6% / 6%6%3%brak danych
$10,000$40 ($79)6% / 6%6%3%brak danych
$25,000$80 ($159)6% / 6%6%3%brak danych
$50,000$130 ($259)6% / 6%6%3%brak danych
$100,000$230 ($459)6% / 6%6%3%brak danych
$200,000$400 ($799)6% / 6%6%3%brak danych

Według rozmiaru konta

$5,000

  • 2-Step Pro10: Cena $45, Cel zysku 10% / 5%, Maks. strata 10%, Strata dzienna 5%
  • 2-Step Pro6: Cena $25, Cel zysku 6% / 6%, Maks. strata 6%, Strata dzienna 3%

$10,000

  • 2-Step Pro10: Cena $75, Cel zysku 10% / 5%, Maks. strata 10%, Strata dzienna 5%
  • 2-Step Pro6: Cena $40, Cel zysku 6% / 6%, Maks. strata 6%, Strata dzienna 3%

$25,000

  • 2-Step Pro10: Cena $145, Cel zysku 10% / 5%, Maks. strata 10%, Strata dzienna 5%
  • 2-Step Pro6: Cena $80, Cel zysku 6% / 6%, Maks. strata 6%, Strata dzienna 3%

$50,000

  • 2-Step Pro10: Cena $215, Cel zysku 10% / 5%, Maks. strata 10%, Strata dzienna 5%
  • 2-Step Pro6: Cena $130, Cel zysku 6% / 6%, Maks. strata 6%, Strata dzienna 3%

$100,000

  • 2-Step Pro10: Cena $375, Cel zysku 10% / 5%, Maks. strata 10%, Strata dzienna 5%
  • 2-Step Pro6: Cena $230, Cel zysku 6% / 6%, Maks. strata 6%, Strata dzienna 3%

$200,000

  • 2-Step Pro10: Cena $625, Cel zysku 10% / 5%, Maks. strata 10%, Strata dzienna 5%
  • 2-Step Pro6: Cena $400, Cel zysku 6% / 6%, Maks. strata 6%, Strata dzienna 3%

Oceny

nie znaleźliśmy publicznej oceny Trustpilot

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje wyzwanie Funding Traders?

W dniu 2026-10-24 strona Funding Traders pokazywała ceny od $25. 2-Step Pro10: $45 ($5,000) – $625 ($200,000); 2-Step Pro6: $25 ($5,000) – $400 ($200,000). Ceny są często promocyjne: potwierdź je przy płatności.

Jakie rozmiary kont oferuje Funding Traders?

Funding Traders podaje rozmiary: $5,000, $10,000, $25,000, $50,000, $100,000, $200,000 (sprawdzono 2026-10-24). Nie każdy typ konta jest dostępny w każdym rozmiarze.

Jaki jest cel zysku i limity strat w Funding Traders?

Przykład: konto 2-Step Pro10 o rozmiarze $5,000: cel 10% / 5%, maks. strata 10%, strata dzienna 5%. Inne typy i rozmiary różnią się: zobacz tabele.

Czy Funding Traders jest wiarygodna?

ScaleEdge nie ocenia firm jako wiarygodnych ani oszustów. Pokazujemy fakty, które można sprawdzić: nie znaleźliśmy publicznej oceny Trustpilot, oraz zasady z oficjalnej strony. Przeczytaj regulamin, szukaj dowodów wypłat i nigdy nie ryzykuj więcej, niż możesz stracić.

Czy traderzy z Maroka mogą dołączyć do Funding Traders?

Nie sprawdziliśmy, czy Funding Traders przyjmuje mieszkańców Maroka. Przeczytaj listę wykluczonych krajów i regulamin oraz zapytaj pomoc techniczną na piśmie przed zapłatą.

Więcej

Źródła

Funding Traders

Możemy otrzymać prowizję, jeśli zarejestrujesz się przez nasze linki, bez dodatkowych kosztów dla Ciebie. Ceny należą do firm i często się zmieniają: sprawdź je przy płatności. Treść edukacyjna, nie porada finansowa.

Firmy prop · Wszystkie wyzwania · Oferty