MyFundedFutures: rekeningtypes, groottes en prijzen

Gecontroleerd: 2026-10-28

Direct antwoord

MyFundedFutures is een prop firm (Futures). Op 2026-10-28 toonde de officiële pagina 4 rekeningtype(s) van $25,000 tot $150,000, met prijzen vanaf $63.

Rekeningtype

Builder · Futures

GroottePrijsWinstdoelMax. verliesDagelijks verliesWinstverdeling
$25,000$63 ($105)$1,500$1,000 EOD trailingniet vermeld80/20
$50,000$92 ($153)$3,000$1,500 or $2,000 EOD trailingniet vermeld80/20
$100,000$169 ($282)$6,000$3,000 EOD trailingniet vermeld80/20
$150,000$239 ($398)$9,000$4,500 EOD trailingniet vermeld80/20

Rapid · Futures

GroottePrijsWinstdoelMax. verliesDagelijks verliesWinstverdeling
$25,000$87 ($145)$1,500$1,000niet vermeld90/10
$50,000$125 ($209)$3,000$2,000niet vermeld90/10
$100,000$214 ($356)$6,000$3,000niet vermeld90/10
$150,000$278 ($463)$9,000$4,500niet vermeld90/10

Rapid EOD · Futures

GroottePrijsWinstdoelMax. verliesDagelijks verliesWinstverdeling
$25,000$87 ($145)$1,500$1,000 EOD trailingniet vermeld90/10
$50,000$135 ($225)$3,000$2,000 EOD trailingniet vermeld90/10

Pro · Futures

GroottePrijsWinstdoelMax. verliesDagelijks verliesWinstverdeling
$50,000$159 ($265)$3,000$2,000 EOD trailingniet vermeld80/20
$100,000$241 ($401)$6,000$3,000 EOD trailingniet vermeld80/20
$150,000$334 ($557)$9,000$4,500 EOD trailingniet vermeld80/20

Per rekeninggrootte

$25,000

  • Builder: Prijs $63, Winstdoel $1,500, Max. verlies $1,000 EOD trailing
  • Rapid: Prijs $87, Winstdoel $1,500, Max. verlies $1,000
  • Rapid EOD: Prijs $87, Winstdoel $1,500, Max. verlies $1,000 EOD trailing

$50,000

  • Builder: Prijs $92, Winstdoel $3,000, Max. verlies $1,500 or $2,000 EOD trailing
  • Rapid: Prijs $125, Winstdoel $3,000, Max. verlies $2,000
  • Rapid EOD: Prijs $135, Winstdoel $3,000, Max. verlies $2,000 EOD trailing
  • Pro: Prijs $159, Winstdoel $3,000, Max. verlies $2,000 EOD trailing

$100,000

  • Builder: Prijs $169, Winstdoel $6,000, Max. verlies $3,000 EOD trailing
  • Rapid: Prijs $214, Winstdoel $6,000, Max. verlies $3,000
  • Pro: Prijs $241, Winstdoel $6,000, Max. verlies $3,000 EOD trailing

$150,000

  • Builder: Prijs $239, Winstdoel $9,000, Max. verlies $4,500 EOD trailing
  • Rapid: Prijs $278, Winstdoel $9,000, Max. verlies $4,500
  • Pro: Prijs $334, Winstdoel $9,000, Max. verlies $4,500 EOD trailing

Beoordelingen

openbare Trustpilot-score 4.9 uit 22,577 beoordelingen (gelezen op 2026-10-24). Trustpilot

Veelgestelde vragen

Wat kost een MyFundedFutures-challenge?

Op 2026-10-28 toonde de pagina van MyFundedFutures prijzen vanaf $63. Builder: $63 ($25,000) – $239 ($150,000); Rapid: $87 ($25,000) – $278 ($150,000); Rapid EOD: $87 ($25,000) – $135 ($50,000). Prijzen zijn vaak aanbiedingen: bevestig bij het afrekenen.

Welke rekeninggroottes biedt MyFundedFutures?

MyFundedFutures vermeldt de groottes $25,000, $50,000, $100,000, $150,000 (gecontroleerd op 2026-10-28). Niet elk rekeningtype bestaat in elke grootte.

Wat zijn het winstdoel en de verlieslimieten bij MyFundedFutures?

Voorbeeld: Builder-rekening van $25,000: doel $1,500, max. verlies $1,000 EOD trailing, dagelijks verlies niet vermeld. Andere types en groottes verschillen: zie de tabellen.

Is MyFundedFutures betrouwbaar?

ScaleEdge noemt bedrijven niet betrouwbaar of oplichting. Wij tonen controleerbare feiten: openbare Trustpilot-score 4.9 uit 22,577 beoordelingen (gelezen op 2026-10-24), en de regels van de officiële pagina. Lees de voorwaarden, zoek betalingsbewijzen en riskeer nooit meer dan je kunt missen.

Kunnen traders uit Marokko zich aanmelden bij MyFundedFutures?

Wij hebben niet gecontroleerd of MyFundedFutures inwoners van Marokko accepteert. Lees de lijst met uitgesloten landen en de voorwaarden en vraag de support schriftelijk voordat je betaalt.

Meer

Bronnen

MyFundedFutures

Wij kunnen een commissie ontvangen als je je aanmeldt via onze links, zonder extra kosten voor jou. Prijzen zijn die van de bedrijven en veranderen vaak: controleer ze bij het afrekenen. Educatieve inhoud, geen financieel advies.

Prop firms · Alle challenges · Aanbiedingen