MyFundedFutures: typy kont, rozmiary i ceny

Sprawdzono: 2026-10-28

Krótka odpowiedź

MyFundedFutures to firma prop (Kontrakty futures). W dniu 2026-10-28 jej oficjalna strona podawała 4 typ(y) konta od $25,000 do $150,000, z cenami od $63.

Typ konta

Builder · Kontrakty futures

RozmiarCenaCel zyskuMaks. strataStrata dziennaPodział zysku
$25,000$63 ($105)$1,500$1,000 EOD trailingbrak danych80/20
$50,000$92 ($153)$3,000$1,500 or $2,000 EOD trailingbrak danych80/20
$100,000$169 ($282)$6,000$3,000 EOD trailingbrak danych80/20
$150,000$239 ($398)$9,000$4,500 EOD trailingbrak danych80/20

Rapid · Kontrakty futures

RozmiarCenaCel zyskuMaks. strataStrata dziennaPodział zysku
$25,000$87 ($145)$1,500$1,000brak danych90/10
$50,000$125 ($209)$3,000$2,000brak danych90/10
$100,000$214 ($356)$6,000$3,000brak danych90/10
$150,000$278 ($463)$9,000$4,500brak danych90/10

Rapid EOD · Kontrakty futures

RozmiarCenaCel zyskuMaks. strataStrata dziennaPodział zysku
$25,000$87 ($145)$1,500$1,000 EOD trailingbrak danych90/10
$50,000$135 ($225)$3,000$2,000 EOD trailingbrak danych90/10

Pro · Kontrakty futures

RozmiarCenaCel zyskuMaks. strataStrata dziennaPodział zysku
$50,000$159 ($265)$3,000$2,000 EOD trailingbrak danych80/20
$100,000$241 ($401)$6,000$3,000 EOD trailingbrak danych80/20
$150,000$334 ($557)$9,000$4,500 EOD trailingbrak danych80/20

Według rozmiaru konta

$25,000

  • Builder: Cena $63, Cel zysku $1,500, Maks. strata $1,000 EOD trailing
  • Rapid: Cena $87, Cel zysku $1,500, Maks. strata $1,000
  • Rapid EOD: Cena $87, Cel zysku $1,500, Maks. strata $1,000 EOD trailing

$50,000

  • Builder: Cena $92, Cel zysku $3,000, Maks. strata $1,500 or $2,000 EOD trailing
  • Rapid: Cena $125, Cel zysku $3,000, Maks. strata $2,000
  • Rapid EOD: Cena $135, Cel zysku $3,000, Maks. strata $2,000 EOD trailing
  • Pro: Cena $159, Cel zysku $3,000, Maks. strata $2,000 EOD trailing

$100,000

  • Builder: Cena $169, Cel zysku $6,000, Maks. strata $3,000 EOD trailing
  • Rapid: Cena $214, Cel zysku $6,000, Maks. strata $3,000
  • Pro: Cena $241, Cel zysku $6,000, Maks. strata $3,000 EOD trailing

$150,000

  • Builder: Cena $239, Cel zysku $9,000, Maks. strata $4,500 EOD trailing
  • Rapid: Cena $278, Cel zysku $9,000, Maks. strata $4,500
  • Pro: Cena $334, Cel zysku $9,000, Maks. strata $4,500 EOD trailing

Oceny

publiczna ocena Trustpilot 4.9 z 22,577 opinii (odczytana 2026-10-24). Trustpilot

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje wyzwanie MyFundedFutures?

W dniu 2026-10-28 strona MyFundedFutures pokazywała ceny od $63. Builder: $63 ($25,000) – $239 ($150,000); Rapid: $87 ($25,000) – $278 ($150,000); Rapid EOD: $87 ($25,000) – $135 ($50,000). Ceny są często promocyjne: potwierdź je przy płatności.

Jakie rozmiary kont oferuje MyFundedFutures?

MyFundedFutures podaje rozmiary: $25,000, $50,000, $100,000, $150,000 (sprawdzono 2026-10-28). Nie każdy typ konta jest dostępny w każdym rozmiarze.

Jaki jest cel zysku i limity strat w MyFundedFutures?

Przykład: konto Builder o rozmiarze $25,000: cel $1,500, maks. strata $1,000 EOD trailing, strata dzienna brak danych. Inne typy i rozmiary różnią się: zobacz tabele.

Czy MyFundedFutures jest wiarygodna?

ScaleEdge nie ocenia firm jako wiarygodnych ani oszustów. Pokazujemy fakty, które można sprawdzić: publiczna ocena Trustpilot 4.9 z 22,577 opinii (odczytana 2026-10-24), oraz zasady z oficjalnej strony. Przeczytaj regulamin, szukaj dowodów wypłat i nigdy nie ryzykuj więcej, niż możesz stracić.

Czy traderzy z Maroka mogą dołączyć do MyFundedFutures?

Nie sprawdziliśmy, czy MyFundedFutures przyjmuje mieszkańców Maroka. Przeczytaj listę wykluczonych krajów i regulamin oraz zapytaj pomoc techniczną na piśmie przed zapłatą.

Więcej

Źródła

MyFundedFutures

Możemy otrzymać prowizję, jeśli zarejestrujesz się przez nasze linki, bez dodatkowych kosztów dla Ciebie. Ceny należą do firm i często się zmieniają: sprawdź je przy płatności. Treść edukacyjna, nie porada finansowa.

Firmy prop · Wszystkie wyzwania · Oferty