SizeProp: rekeningtypes, groottes en prijzen

Gecontroleerd: 2026-10-24

Direct antwoord

SizeProp is een prop firm (Crypto-perpetuals). Op 2026-10-24 toonde de officiële pagina 2 rekeningtype(s) van $5,000 tot $200,000, met prijzen vanaf $29.

Rekeningtype

Degen (1 phase) · Crypto-perpetuals

GroottePrijsWinstdoelMax. verliesDagelijks verliesWinstverdeling
$5,000$29 ($32)8%3% (static)2%80%
$10,000$55 ($61)8%3% (static)2%80%
$25,000$155 ($172)8%3% (static)2%80%
$50,000$289 ($321)8%3% (static)2%80%
$100,000$469 ($521)8%3% (static)2%80%
$200,000$829 ($921)8%3% (static)2%80%

Speedrun (1 phase) · Crypto-perpetuals

GroottePrijsWinstdoelMax. verliesDagelijks verliesWinstverdeling
$5,000$45 ($50)6.5%3.5% (static)2%80%
$10,000$85 ($94)6.5%3.5% (static)2%80%
$25,000$235 ($261)6.5%3.5% (static)2%80%
$50,000$435 ($483)6.5%3.5% (static)2%80%
$100,000$699 ($777)6.5%3.5% (static)2%80%

Per rekeninggrootte

$5,000

  • Degen (1 phase): Prijs $29, Winstdoel 8%, Max. verlies 3% (static), Dagelijks verlies 2%
  • Speedrun (1 phase): Prijs $45, Winstdoel 6.5%, Max. verlies 3.5% (static), Dagelijks verlies 2%

$10,000

  • Degen (1 phase): Prijs $55, Winstdoel 8%, Max. verlies 3% (static), Dagelijks verlies 2%
  • Speedrun (1 phase): Prijs $85, Winstdoel 6.5%, Max. verlies 3.5% (static), Dagelijks verlies 2%

$25,000

  • Degen (1 phase): Prijs $155, Winstdoel 8%, Max. verlies 3% (static), Dagelijks verlies 2%
  • Speedrun (1 phase): Prijs $235, Winstdoel 6.5%, Max. verlies 3.5% (static), Dagelijks verlies 2%

$50,000

  • Degen (1 phase): Prijs $289, Winstdoel 8%, Max. verlies 3% (static), Dagelijks verlies 2%
  • Speedrun (1 phase): Prijs $435, Winstdoel 6.5%, Max. verlies 3.5% (static), Dagelijks verlies 2%

$100,000

  • Degen (1 phase): Prijs $469, Winstdoel 8%, Max. verlies 3% (static), Dagelijks verlies 2%
  • Speedrun (1 phase): Prijs $699, Winstdoel 6.5%, Max. verlies 3.5% (static), Dagelijks verlies 2%

$200,000

  • Degen (1 phase): Prijs $829, Winstdoel 8%, Max. verlies 3% (static), Dagelijks verlies 2%

Beoordelingen

openbare Trustpilot-score 4.7 uit 41 beoordelingen (gelezen op 2026-10-24). Trustpilot

Veelgestelde vragen

Wat kost een SizeProp-challenge?

Op 2026-10-24 toonde de pagina van SizeProp prijzen vanaf $29. Degen (1 phase): $29 ($5,000) – $829 ($200,000); Speedrun (1 phase): $45 ($5,000) – $699 ($100,000). Prijzen zijn vaak aanbiedingen: bevestig bij het afrekenen.

Welke rekeninggroottes biedt SizeProp?

SizeProp vermeldt de groottes $5,000, $10,000, $25,000, $50,000, $100,000, $200,000 (gecontroleerd op 2026-10-24). Niet elk rekeningtype bestaat in elke grootte.

Wat zijn het winstdoel en de verlieslimieten bij SizeProp?

Voorbeeld: Degen (1 phase)-rekening van $5,000: doel 8%, max. verlies 3% (static), dagelijks verlies 2%. Andere types en groottes verschillen: zie de tabellen.

Is SizeProp betrouwbaar?

ScaleEdge noemt bedrijven niet betrouwbaar of oplichting. Wij tonen controleerbare feiten: openbare Trustpilot-score 4.7 uit 41 beoordelingen (gelezen op 2026-10-24), en de regels van de officiële pagina. Lees de voorwaarden, zoek betalingsbewijzen en riskeer nooit meer dan je kunt missen.

Kunnen traders uit Marokko zich aanmelden bij SizeProp?

Wij hebben niet gecontroleerd of SizeProp inwoners van Marokko accepteert. Lees de lijst met uitgesloten landen en de voorwaarden en vraag de support schriftelijk voordat je betaalt.

Meer

Bronnen

SizeProp

Wij kunnen een commissie ontvangen als je je aanmeldt via onze links, zonder extra kosten voor jou. Prijzen zijn die van de bedrijven en veranderen vaak: controleer ze bij het afrekenen. Educatieve inhoud, geen financieel advies.

Prop firms · Alle challenges · Aanbiedingen