SizeProp: typy kont, rozmiary i ceny

Sprawdzono: 2026-10-24

Krótka odpowiedź

SizeProp to firma prop (Krypto perpetual). W dniu 2026-10-24 jej oficjalna strona podawała 2 typ(y) konta od $5,000 do $200,000, z cenami od $29.

Typ konta

Degen (1 phase) · Krypto perpetual

RozmiarCenaCel zyskuMaks. strataStrata dziennaPodział zysku
$5,000$29 ($32)8%3% (static)2%80%
$10,000$55 ($61)8%3% (static)2%80%
$25,000$155 ($172)8%3% (static)2%80%
$50,000$289 ($321)8%3% (static)2%80%
$100,000$469 ($521)8%3% (static)2%80%
$200,000$829 ($921)8%3% (static)2%80%

Speedrun (1 phase) · Krypto perpetual

RozmiarCenaCel zyskuMaks. strataStrata dziennaPodział zysku
$5,000$45 ($50)6.5%3.5% (static)2%80%
$10,000$85 ($94)6.5%3.5% (static)2%80%
$25,000$235 ($261)6.5%3.5% (static)2%80%
$50,000$435 ($483)6.5%3.5% (static)2%80%
$100,000$699 ($777)6.5%3.5% (static)2%80%

Według rozmiaru konta

$5,000

  • Degen (1 phase): Cena $29, Cel zysku 8%, Maks. strata 3% (static), Strata dzienna 2%
  • Speedrun (1 phase): Cena $45, Cel zysku 6.5%, Maks. strata 3.5% (static), Strata dzienna 2%

$10,000

  • Degen (1 phase): Cena $55, Cel zysku 8%, Maks. strata 3% (static), Strata dzienna 2%
  • Speedrun (1 phase): Cena $85, Cel zysku 6.5%, Maks. strata 3.5% (static), Strata dzienna 2%

$25,000

  • Degen (1 phase): Cena $155, Cel zysku 8%, Maks. strata 3% (static), Strata dzienna 2%
  • Speedrun (1 phase): Cena $235, Cel zysku 6.5%, Maks. strata 3.5% (static), Strata dzienna 2%

$50,000

  • Degen (1 phase): Cena $289, Cel zysku 8%, Maks. strata 3% (static), Strata dzienna 2%
  • Speedrun (1 phase): Cena $435, Cel zysku 6.5%, Maks. strata 3.5% (static), Strata dzienna 2%

$100,000

  • Degen (1 phase): Cena $469, Cel zysku 8%, Maks. strata 3% (static), Strata dzienna 2%
  • Speedrun (1 phase): Cena $699, Cel zysku 6.5%, Maks. strata 3.5% (static), Strata dzienna 2%

$200,000

  • Degen (1 phase): Cena $829, Cel zysku 8%, Maks. strata 3% (static), Strata dzienna 2%

Oceny

publiczna ocena Trustpilot 4.7 z 41 opinii (odczytana 2026-10-24). Trustpilot

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje wyzwanie SizeProp?

W dniu 2026-10-24 strona SizeProp pokazywała ceny od $29. Degen (1 phase): $29 ($5,000) – $829 ($200,000); Speedrun (1 phase): $45 ($5,000) – $699 ($100,000). Ceny są często promocyjne: potwierdź je przy płatności.

Jakie rozmiary kont oferuje SizeProp?

SizeProp podaje rozmiary: $5,000, $10,000, $25,000, $50,000, $100,000, $200,000 (sprawdzono 2026-10-24). Nie każdy typ konta jest dostępny w każdym rozmiarze.

Jaki jest cel zysku i limity strat w SizeProp?

Przykład: konto Degen (1 phase) o rozmiarze $5,000: cel 8%, maks. strata 3% (static), strata dzienna 2%. Inne typy i rozmiary różnią się: zobacz tabele.

Czy SizeProp jest wiarygodna?

ScaleEdge nie ocenia firm jako wiarygodnych ani oszustów. Pokazujemy fakty, które można sprawdzić: publiczna ocena Trustpilot 4.7 z 41 opinii (odczytana 2026-10-24), oraz zasady z oficjalnej strony. Przeczytaj regulamin, szukaj dowodów wypłat i nigdy nie ryzykuj więcej, niż możesz stracić.

Czy traderzy z Maroka mogą dołączyć do SizeProp?

Nie sprawdziliśmy, czy SizeProp przyjmuje mieszkańców Maroka. Przeczytaj listę wykluczonych krajów i regulamin oraz zapytaj pomoc techniczną na piśmie przed zapłatą.

Więcej

Źródła

SizeProp

Możemy otrzymać prowizję, jeśli zarejestrujesz się przez nasze linki, bez dodatkowych kosztów dla Ciebie. Ceny należą do firm i często się zmieniają: sprawdź je przy płatności. Treść edukacyjna, nie porada finansowa.

Firmy prop · Wszystkie wyzwania · Oferty