TopOne Futures: rekeningtypes, groottes en prijzen

Gecontroleerd: 2026-10-24

Direct antwoord

TopOne Futures is een prop firm (Futures). Op 2026-10-24 toonde de officiële pagina 1 rekeningtype(s) van $25,000 tot $150,000, met prijzen vanaf $89.

Rekeningtype

Evaluation (sale prices, list price struck on the page) · Futures

GroottePrijsWinstdoelMax. verliesDagelijks verliesWinstverdeling
$25,000$89 ($178)$1,500$1,000 EOD$500niet vermeld
$50,000$109 ($218)$3,000$2,000 EOD$1,000niet vermeld
$100,000$199 ($398)$6,000$3,000 EOD$1,250niet vermeld
$150,000$274 ($549)$9,000$4,500 EOD$1,850niet vermeld

Per rekeninggrootte

$25,000

  • Evaluation (sale prices, list price struck on the page): Prijs $89, Winstdoel $1,500, Max. verlies $1,000 EOD, Dagelijks verlies $500

$50,000

  • Evaluation (sale prices, list price struck on the page): Prijs $109, Winstdoel $3,000, Max. verlies $2,000 EOD, Dagelijks verlies $1,000

$100,000

  • Evaluation (sale prices, list price struck on the page): Prijs $199, Winstdoel $6,000, Max. verlies $3,000 EOD, Dagelijks verlies $1,250

$150,000

  • Evaluation (sale prices, list price struck on the page): Prijs $274, Winstdoel $9,000, Max. verlies $4,500 EOD, Dagelijks verlies $1,850

Beoordelingen

openbare Trustpilot-score 4.8 uit 5,226 beoordelingen (gelezen op 2026-10-24). Trustpilot

Veelgestelde vragen

Wat kost een TopOne Futures-challenge?

Op 2026-10-24 toonde de pagina van TopOne Futures prijzen vanaf $89. Evaluation (sale prices, list price struck on the page): $89 ($25,000) – $274 ($150,000). Prijzen zijn vaak aanbiedingen: bevestig bij het afrekenen.

Welke rekeninggroottes biedt TopOne Futures?

TopOne Futures vermeldt de groottes $25,000, $50,000, $100,000, $150,000 (gecontroleerd op 2026-10-24). Niet elk rekeningtype bestaat in elke grootte.

Wat zijn het winstdoel en de verlieslimieten bij TopOne Futures?

Voorbeeld: Evaluation (sale prices, list price struck on the page)-rekening van $25,000: doel $1,500, max. verlies $1,000 EOD, dagelijks verlies $500. Andere types en groottes verschillen: zie de tabellen.

Is TopOne Futures betrouwbaar?

ScaleEdge noemt bedrijven niet betrouwbaar of oplichting. Wij tonen controleerbare feiten: openbare Trustpilot-score 4.8 uit 5,226 beoordelingen (gelezen op 2026-10-24), en de regels van de officiële pagina. Lees de voorwaarden, zoek betalingsbewijzen en riskeer nooit meer dan je kunt missen.

Kunnen traders uit Marokko zich aanmelden bij TopOne Futures?

Wij hebben niet gecontroleerd of TopOne Futures inwoners van Marokko accepteert. Lees de lijst met uitgesloten landen en de voorwaarden en vraag de support schriftelijk voordat je betaalt.

Meer

Bronnen

TopOne Futures

Wij kunnen een commissie ontvangen als je je aanmeldt via onze links, zonder extra kosten voor jou. Prijzen zijn die van de bedrijven en veranderen vaak: controleer ze bij het afrekenen. Educatieve inhoud, geen financieel advies.

Prop firms · Alle challenges · Aanbiedingen