TopOne Futures: typy kont, rozmiary i ceny

Sprawdzono: 2026-10-24

Krótka odpowiedź

TopOne Futures to firma prop (Kontrakty futures). W dniu 2026-10-24 jej oficjalna strona podawała 1 typ(y) konta od $25,000 do $150,000, z cenami od $89.

Typ konta

Evaluation (sale prices, list price struck on the page) · Kontrakty futures

RozmiarCenaCel zyskuMaks. strataStrata dziennaPodział zysku
$25,000$89 ($178)$1,500$1,000 EOD$500brak danych
$50,000$109 ($218)$3,000$2,000 EOD$1,000brak danych
$100,000$199 ($398)$6,000$3,000 EOD$1,250brak danych
$150,000$274 ($549)$9,000$4,500 EOD$1,850brak danych

Według rozmiaru konta

$25,000

  • Evaluation (sale prices, list price struck on the page): Cena $89, Cel zysku $1,500, Maks. strata $1,000 EOD, Strata dzienna $500

$50,000

  • Evaluation (sale prices, list price struck on the page): Cena $109, Cel zysku $3,000, Maks. strata $2,000 EOD, Strata dzienna $1,000

$100,000

  • Evaluation (sale prices, list price struck on the page): Cena $199, Cel zysku $6,000, Maks. strata $3,000 EOD, Strata dzienna $1,250

$150,000

  • Evaluation (sale prices, list price struck on the page): Cena $274, Cel zysku $9,000, Maks. strata $4,500 EOD, Strata dzienna $1,850

Oceny

publiczna ocena Trustpilot 4.8 z 5,226 opinii (odczytana 2026-10-24). Trustpilot

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje wyzwanie TopOne Futures?

W dniu 2026-10-24 strona TopOne Futures pokazywała ceny od $89. Evaluation (sale prices, list price struck on the page): $89 ($25,000) – $274 ($150,000). Ceny są często promocyjne: potwierdź je przy płatności.

Jakie rozmiary kont oferuje TopOne Futures?

TopOne Futures podaje rozmiary: $25,000, $50,000, $100,000, $150,000 (sprawdzono 2026-10-24). Nie każdy typ konta jest dostępny w każdym rozmiarze.

Jaki jest cel zysku i limity strat w TopOne Futures?

Przykład: konto Evaluation (sale prices, list price struck on the page) o rozmiarze $25,000: cel $1,500, maks. strata $1,000 EOD, strata dzienna $500. Inne typy i rozmiary różnią się: zobacz tabele.

Czy TopOne Futures jest wiarygodna?

ScaleEdge nie ocenia firm jako wiarygodnych ani oszustów. Pokazujemy fakty, które można sprawdzić: publiczna ocena Trustpilot 4.8 z 5,226 opinii (odczytana 2026-10-24), oraz zasady z oficjalnej strony. Przeczytaj regulamin, szukaj dowodów wypłat i nigdy nie ryzykuj więcej, niż możesz stracić.

Czy traderzy z Maroka mogą dołączyć do TopOne Futures?

Nie sprawdziliśmy, czy TopOne Futures przyjmuje mieszkańców Maroka. Przeczytaj listę wykluczonych krajów i regulamin oraz zapytaj pomoc techniczną na piśmie przed zapłatą.

Więcej

Źródła

TopOne Futures

Możemy otrzymać prowizję, jeśli zarejestrujesz się przez nasze linki, bez dodatkowych kosztów dla Ciebie. Ceny należą do firm i często się zmieniają: sprawdź je przy płatności. Treść edukacyjna, nie porada finansowa.

Firmy prop · Wszystkie wyzwania · Oferty